Водород на Авто Айхен

Чистка двигуна Воднем, що таке гідрогенізація двигуна?

Що робить гідрогенізація двигуна?

Чищення двигуна воднем

Які деталі  ♻️ОЧИЩУЮТЬСЯ:
⠀✅клапана впускні та випускні
⠀✅форсунки (безпосереднє упорскування)
⠀✅поршень та його кільця
⠀✅свічки запалювання
⠀✅клапан рециркуляції відпрацьованих парів
⠀✅турбокомпресор
⠀✅сажовий фільтр
⠀✅каталізатор
⠀✅випускний колектор
⠀✅датчик кисню
⠀✅вся вихлопна система.

водород Украина поставить
Вибачте за посилання на відео сепаратистів але ж доступно пояснюють

Частинки, що залишилися після згоряння, повністю виходять через вихлопну трубу у вигляді пилу і газу.

В результаті цього ви отримуєте:
⠀✅збільшення терміну служби двигуна
⠀✅збільшення динаміки автомобіля
⠀✅зниження витрати палива та олії
⠀✅підвищення компресії
⠀✅стійка робота двигуна та зниження шумності.

ДЕКАРБОНІЗАЦІЯ - ГІДРОГЕНІЗАЦІЯ - ОЧИЩЕННЯ ДВИГУНА ВОДНЕМ в Черкасах

ДЕКАРБОНІЗАЦІЯ - ГІДРОГЕНІЗАЦІЯ - ОЧИЩЕННЯ ДВИГУНА ВОДНЕМ

● Гідрування двигуна – це процедура, яка використовується для підвищення ефективності приводу, забезпечує зниження викидів вихлопних газів і змінює налаштування двигуна для досягнення кращих параметрів. За допомогою подібних технологій, наприклад, декарбонізації двигуна, ви досягнете чудових результатів, а керування автомобілем стане набагато приємнішим.

● Відкладення вуглецю є і залишаться природним ефектом згоряння викопного палива, що використовується в двигунах та інших системах внутрішнього згоряння – наші технології, що передбачають очищення двигуна воднем, видаляють їх, позбавляються від них, і саме завдяки водню вони очищають двигун.

● Відкладення вуглецю та їх утворення всередині двигуна не є аномаліями, що вказують на погану якість чого-небудь. Це нормальний ефект спалювання викопного палива в автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння. Водневе очищення двигунів є частиною специфічного догляду за двигуном і звичайною рутиною.

● Утворені таким чином відкладення вуглецю поглинають неочищене паливо та кисень, знижуючи тим самим ефективність нашого двигуна та всієї вихлопної системи, погіршуючи статистику та характеристики автомобіля, а також можуть призвести до незворотних або дуже дорогих пошкоджень. Ефект гідрогенізації двигуна дозволяє уникнути подібних ситуацій і збільшує ефективність приводу.

● Відкладення вуглецю, тобто так званий вуглецевий відклад, створює покриття, яке збільшує внутрішнє тертя двигуна, що призводить до скорочення терміну служби окремих частин або цілих систем – після гідрогенізації двигунів тертя зводиться до мінімуму. мінімум, і двигун працює набагато плавніше, пошкодження або проста неефективність.

● Водневі системи , які усувають та видаляють відкладення вуглецю, дуже безпечні, прості у використанні, екологічно чисті та дуже недорогі.

Чистка двигателя водородом черкасии

Переваги водневої декарбонізації двигуна

● Двигун працює набагато тихіше.
● Двигун набагато динамічніший.
● Вібрації та вібрації усуваються або зменшуються.
● Знижуються викиди вихлопних газів. Проблема з чорним димом зникає відразу.
● Зменшення турбо отворів.
● Двигун стає набагато гнучкішим.
● Гідрогенізація двигунів збільшує параметри двигуна і всіх систем, а також всього автомобіля, вони повертаються до вихідних (заводських) значень.
● Знижується витрата палива, завдяки чому ми їздимо економніше.
● Ефект триває дуже довго, хоча це залежить від частоти водіння автомобіля та кількох інших факторів.

Установка Водню для  очищення двигунів воднем , тобто декарбонізації :

– найбільш ефективний – 33 л / хв. = 2000 л / год
– найменше споживання енергії – всього 4 кВт
– очищаємо двигуни об’ємом до 25 л – ми не запускаємо двигун
– ми не використовуємо хімікати
– ми використовуємо тільки воду
– вам не потрібно міняти моторне масло
– висока якість використовувані у виробництві матеріали – гарантована довговічність виробу.
– надаємо повну технологічну підтримку та сертифіковану машину.

Чистка Водородом, чому це важливо?

Наше дослідження показало, що глибоке, довговічне і високопрофесійне очищення відкладень можливе лише за допомогою 25 літрів газу на хвилину, що означає 1500 літрів на годину для двигунів об’ємом до 8000 куб.см;
тоді як при 33 LPM = 2000 літрів на годину в двигунах до 25 000 куб. Використання гідрогенізації двигуна дозволяє підвищити ефективність, але вимагає обережної експлуатації.

ПРИМІТКА:
При 3 літрах на хвилину ви не досягнете довгострокового ефекту.
2000 л / год – невеликий генератор не зможе виробляти таку кількість газу.

Наші рекомендації для огляду у вашому розпорядженні – понад 500 автосервісів на європейських ринках.

Понад 2000 транспортних засобів щодня миють наші професійні машини

Телефонуйте, питайте, приходьте!

Ми також продаємо генератори водню від 60 л / год до понад 10 000 л / год, що означає, що їх можна налаштувати під індивідуальні потреби. Для гідрогенізації двигунів ми продаємо генератори від 1500 л/год.

Наша компанія, пропозиції та послуги мають понад 10-річний досвід, як для наших особистих, так і для наших клієнтів.

Гідрування Двигуна

Гідрування двигуна – це абсолютно безпечний для двигуна процес видалення так званих вуглецевих відкладень. Це тип відкладення, який виникає під час використання транспортного засобу та двигуна. Вуглець осідає на стінках двигуна, тим самим послаблюючи його роботу. Зменшення об’єму двигуна за рахунок вуглецевих відкладень позначається на його ефективності, але завдяки нам ви можете повністю уникнути такої ситуації і подбати про його справну роботу. На Заході ця методика має тисячі прихильників протягом багатьох років, а результати та задоволення клієнтів зробили цей метод доступним і до Польщі. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам можливість особисто переконатися в ефективності такого сайту.

 

Як відбувається гідрогенізація двигуна?

Процес цієї обробки очищає двигун від осаду за допомогою суміші газоподібного кисню та водню. Така суміш вводиться в двигун під час його роботи, що викликає підвищення температури всередині, а отже вуглець розпадається і видаляє його через вихідний отвір. Поєднання цих газів абсолютно безпечно для автомобіля, на відміну від інших відомих методів, наприклад, промивання двигуна, після якого ми найчастіше змушені замінити багато важливих фільтрів, а також є ризик засмічення труб. Крім того, це послуга, яка не займає багато часу. Залежно від потужності двигуна весь процес займає від однієї до кількох годин.

 

Що ви отримуєте від послуги гідрогенізації двигуна?

Гідрування двигуна в першу чергу продовжує термін служби двигуна і гарантує його чистоту, а отже, зменшує втрати енергії. Крім того, він зменшує споживання палива та викиди вихлопних газів за рахунок видалення твердих частинок, тому це може бути важливо для людей, які піклуються про благополуччя навколишнього середовища. Також зникає надлишок туману і усуваються небажані вібрації. Щиро запрошуємо всіх зацікавлених у цій темі.