Водород на Авто Айхен

ВОДЕНЬ для авто - природно ідеальне паливо

Інноваційна технологія водородного палива заснована на багатовіковому процесі зворотного електролізу води. Паливні елементи в водородних системах використовують найпоширеніший хімічний елемент у Всесвіті, водень, поєднуючи його з киснем, отриманим з повітря. Ця проста хімічна реакція виробляє енергію, яка живить автомобіль, і її побічний ефект: чисту воду.

Принцип Роботи Водородніх Елементів

Конструкція паливних елементів дуже проста: кожен з них складається з двох електродів і полімерної мембрани. Напівпроникна мембрана дозволяє лише дифузію протонів, пропускаючи в катодний простір катіони водню, які реагують з аніонами оксиду. Електрони з анода спрямовуються до зовнішнього електричного кола, генеруючи струм, необхідний для живлення пристроїв. Паливні елементи не потребують обслуговування і не піддаються зносу.

Опис Процесу Розщеплення Водню

Паливний елемент складається з двох електродів і мембрани, яка пропускає тільки позитивно заряджені молекули водню. Протони водню з’єднуються з атомами кисню, утворюючи воду. Електрони перенаправляються в електричне коло, створюючи струм, який приводить автомобіль в рух.

Як виглядає експлуатація та обслуговування автомобіля, оснащеного Водневими елементами?

Використання автомобіля, оснащеного паливними елементами, не вимагає від власника виконання будь-яких додаткових заходів. Керування, заправка та обслуговування такі ж, як і для звичайних або гібридних транспортних засобів.

водород или электромобиль

Вимоги по Використанню Водородних Айхен Систем

Через кожні 800-1000 км доливаємо в бак дистильовану воду (у легкових автомобілів ємність бака 1 л, а для вантажних – 6 л).
Через кожні 10 000 км перевіряйте, очищайте генератор і заповнюйте систему електролітом (дистильована вода плюс дрібка гідроксиду калію, що полегшує процес електролізу і запобігає замерзанню води).

Принцип роботи генераторів водню

Генератори водню ННО
Принцип роботи генераторів водню для автомобілів базується на процесі електролізу. Дані системи активізуються лише при керуванні і використовують електрику від акумулятора автомобіля для генерування водню з води. Водночас водень ніколи не накопичується: отриманий газ HHO негайно подається в двигун, де змішується з традиційним паливом: бензином, дизелем або газом.
Суміш палива та HHO горить більш ефективно, знижуючи витрату пального та кількість забруднюючих речовин, що випускаються в повітря.
Ця інноваційна воднева технологія дозволяє знизити витрати палива на 3%– 20% та забезпечує значне зниження викидів NOx, CO, CO2 та HC.

Переваги технології водню HHO для автомобілів
• Економія палива від 3% до 20%
• Суттєве скорочення шкідливих викидів CO та NOx
• Збільшений термін служби двигуна
• Підвищений крутний момент, потужне та плавне прискорення
• Велика потужність
• Чиста олія внаслідок меншої кількості вуглецю, що накопичується у двигуні

Переваги генераторів водню HHO
Наші генератори є одними з найефективніших та найнадійніших установок на сьогоднішньому ринку.
• Усі генератори можна придбати у вигляді готових комплектів, що включають електронні контролери , EFIE (підсилювач електронного паливного інжектора) або PWM (широтно-імпульсний модулятор).
• У нашій розробці ми використовуємо виключно пластини із нержавіючої сталі категорії 316.
• Всі кріплення виконані з нержавіючої сталі 304 для запобігання корозії та окиснення.
• Спайка кріпильних частин резервуара здійснюється в заводських умовах, що виключає будь-яку ймовірність протікання.
• Генератори та контролери HHO призначені для бензинових, дизельних та газових двигунів.
• Наші системи випускаються у версіях 12 Вольт та 24 Вольт.
• Устаткування універсальне та сумісне з усіма видами палива та типами двигунів.

Рекомендоване обладнання
Для досягнення максимальної економії палива потрібне правильне поєднання генератора водню та електронного контролера. Електронні контролери регулюють витрату водню та керують сигналами датчиків автомобіля. Ми пропонуємо різні електронні продукти, сумісні з усіма існуючими HHO системами.

Як вибрати відповідну систему HHO
Тип генератора HHO визначається розміром двигуна. Айхен Водород є найкращим варіантом для двигунів об’ємом від 1 до 7 літрів. призначений для двигунів об’ємом від 6 до 12 літрів.  є менш дорогою альтернативою для використання у автомобілях з об’ємом двигуна до 3 літрів.
Більшість сучасних інжекторних двигунів оснащені датчиками, що стежать за станом двигуна. Ці датчики розпізнають більш ефективне згоряння, викликане газом HHO, і втручаються в процес, намагаючись скоригувати цю нову ситуацію. Датчики сигналізують комп’ютеру про необхідність подачі більшої кількості палива і в результаті доводять до мінімуму щойно отриману Вами економію.
Для того щоб запобігти втручанню комп’ютера і досягти максимально можливої ефективності двигуна, необхідно використовувати електронні контролери, що модифікують сигнали датчиків. Чим більше датчиків буде оброблено та приведено до сполучності із системою HHO, тим більше буде Ваша економія.

Електронна система керує такими датчиками:
MAP – датчик тиску/температури впускного колектора
IAT – датчик температури повітря, що надходить у циліндри повітря
ECT – датчик температури охолоджуючої рідини
Посткаталітичні кисневі датчики – Аналогові EFIE
Передні кисневі датчики – Цифрові EFIE
У Айхен Водород також включає широтно-імпульсний модулятор – PWM