Водород на Авто Айхен

Як працюють генератори водню для транспортних засобів

Найбільше помилкове уявлення про водень полягає в тому, що ми робимо паливо з води. Це абсолютно невірно, і якби це було так, то порушило б кілька законів фізики.

Неможливо генерувати водень з достатньою швидкістю, щоб використовувати його як основне паливо. 

 

Автомобілі з водневими двигунами існують. Вони призначені для використання водню як основного палива. Водень створюється заздалегідь. Так само, як кожному звичайному автомобілі потрібен бак для бензину, водень зберігається в циліндрах на борту автомобіля.

 

Наше обладнання є недорогим модернізованим обладнанням, сумісним з будь-яким типом і розміром автомобіля.

Водень сприяє процесу згоряння існуючого палива. Хоча ви отримаєте значну економію палива, вам все одно доведеться використовувати основне паливо.

Водневий генератор Україна купить

Генератори водню використовують електроенергію від акумулятора транспортного засобу, щоб розділити воду (H2O) на основні елементи кисень і водень. Утворений водень потім впорскується в повітряний потік автомобіля для підвищення ефективності згоряння та економії палива.

У стандартному двигуні цикл згоряння дуже швидкий: 0,007 секунди. Більшість молекул палива занадто великі, щоб повністю згоріти за цей надзвичайно обмежений час.

 

Ситуація погіршується тим, що свічка запалює лише невеликий відсоток палива. Утворений вогонь повинен каскадом переходити від однієї молекули палива до іншої, поширюючи камеру згоряння двигуна. Це витрачає дорогоцінний час.

Водень горить і проходить через камеру згоряння в 9 разів швидше, ніж полум'я бензину або дизеля

HHO газ водород купить украинский производитель

Водень заповнює простір між молекулами палива і робить їх ближчими один до одного. Полум’я поширюється швидше, і паливо піддається впливу полум’я швидше і протягом тривалого періоду часу. Результат – більш чистий і повний опік.

Ви можете думати про водень як про гігантську свічку запалювання у вашому двигуні; запалювання всього палива замість того, щоб залишити його незгорілим.

Наука, що лежить в основі впорскування водню, добре задокументована і зрозуміла. Вже більше тридцяти років відомо, що додавання водню до викопного палива, що спалюється в двигунах внутрішнього згоряння, підвищить ефективність двигуна.

Ця концепція була підтверджена безліччю робіт, опублікованих Товариством автомобільних інженерів (SAE).

Детальніше:

Конструкція генераторів HHO: значення кількості пластин Одним з найважливіших аспектів конструкції сухої камери є кількість електродних пластин.

Купити водневу установку для машини

Одним з найважливіших аспектів конструкції сухої камери є кількість електродних пластин.

Ефективність сухої камери зростає з збільшенням кількості пластин, максимум до семи.

Конструкція з семи пластин утворює шість реакційних камер електролізу, де є одна позитивна, одна негативна позитивна та п’ять нейтральних пластин. Кожна реакційна камера вимагає 2 Вольти, тому автомобіль на 12 Вольт обмежений семи пластинчастими елементами.

13, 18 і т. д. пластинчасті сухі камери – це просто кілька 6-камерних осередків, з’єднаних разом, щоб утворити один блок. Кожна окрема клітинка все ще працює при напрузі 12 В.

Саме розмір поверхні нейтральних пластин є важливим для генерації водню, і саме це робить ефективний, добре спроектований водневий елемент.

Необхідна кількість водню на розмір двигуна

Розрахунок-водню-для-авто

Необхідна кількість водню визначається розміром двигуна.

Ідеальним є 0,15 л/хв на 1 л двигуна.

Наприклад, двигун об’ємом 3 л досягне найкращих результатів із генератором, що виробляє водень зі швидкістю 0,5 л/хв.

Добавка водню підпорядковується закону спадної віддачі.

Додавання водню покращує ККД двигуна, але лише до певної межі.

Тести доводять, що заливання двигуна занадто великою кількістю водню ЗНИЖУЄ його ефективність і продуктивність.

Споживання електроенергії водневими генераторами

Для створення достатньої кількості HHO для стандартного 3-літрового двигуна необхідно лише від 7 до 10 ампер струму. Цей струм подібний до включення стерео.

Приблизна формула: ампер = об’єм двигуна (літри) x 2,5

таблиця-амперажу-водню-для-авто