Водород на Авто Айхен

063 066-18-12

айхен-водород черкаси-контакты-телефон
выездная-установка-водень-на-территорию-заказчика-водород-на-выезде
айхен-водень-где-находятся в Черкасах
айхен-газ-адрес
айхен-газ-водород-установка-газа
айхен водород-украина-жалобы отзывы
айхен-водень на-карте-отзывы

Вставновлення водневих систем на авто в Черкасах Айхен Водорід

Айхен Водень Черкаси компанія, що спеціалізується на продажу та встановленню Водородніх систем для авто в Черкасах .
Ми продаємо в Україні та Черкасах  ефективні та недорогі генератори водню HHO ( також відомі як генератори Брауна або електролізери ) для двигунів будь-якого об’єму та всіх видів палива: бензин, дизель, газ.
Айхен Водород Черкаси є єдиною компанією, що встановлює повний спектр електронних контролерів на ринку України . Ці пристрої використовуються для додаткового підвищення ефективності двигуна, а також забезпечення постійної та надійної подачі водню HHO.
Наші генератори газу Брауна та контролери сигналів датчиків, сумісні з усіма існуючими системами HHO та працюють на всіх легкових та вантажних автомобілях в Черкасах. Нескладні в установці (монтаж водневої системи в Черкасах за 1 день)та експлуатації можуть демонтуватися з одного транспортного засобу на інший.

Встановлення водню Черкаси

Водень на авто поставить в Черкасах Айхен

Використовуйте звичайне паливо та поєднуйте його з воднем (кисневим воднем), виробленим у вашому власному автомобілі.

Електроліз в нашій сухій камері розщеплює рідку воду (H20) на два гази: водень (H2) і кисень (O). Ці гази втягуються в камеру згоряння двигуна через впускний колектор, де вони змішуються з вашим паливом (бензин, дизельне паливо або LPG).

 

Айхен система водню в Черкасах  дозволяє вашому паливі краще спалюватись, що підвищує ефективність згоряння і, отже, зменшує споживання палива та кількість забруднюючих речовин, що виділяються у вихлопних газах (CO, CO2 та NOx). Гідрогенні комплекти прості у використанні і можуть бути встановлені у вашому автомобілі в Черкасах на фірмі Айхен Водень

Дослідження водню показали, що додавання Айхен водню до двигунів внутрішнього згоряння значно зменшує викиди забруднюючих речовин (CO, CO2, SOx та NOx) .

Наші  генератори водню прості в установці та потребують до 5ти налаштувань в Черкасах але залежно від моделі автомобіля, для встановлення достатньо 1-2 рази приїхати в наш установочний центр Водню в Черкасах.

Чистка-двигителя-водородом-черкаси